Antalyalı Evden Eve Nakliyat

0242 229 19 96

Hemen Fiyat Teklifi Almak İçin Teklif Formunu Doldurun...

Aşağıdaki butonu tıklayarak hemen arayabilirsiniz.

Yetkinliklerimiz


antalya nakliyat yetkinliklerimizBirçok hizmet ile Antalya evden eve nakliyat hizmetleri ile yetkinliğimiz;

  • Eşya sigortası
  • Ambalaj
  • Demontaj ve montaj
  • Asansörlü taşıma
  • Ücretsiz uzman incelemesi (Ekspertiz)
  • Askılı tekstil taşımacılığı
  • Ofis taşımacılığı
  • Fabrika taşımacılığı

Eşya Sigortası

Taşıma sırasında bütün sorumluluk firmamıza aittir ve oluşabilecek her zarar ve sorunda firmamız tarafından karşılanacaktır. Taşınmada bir büyük sorunda nakliye sırasında oluşan hasarlardır bu konuda kişi tanınmış, bu işin ehli firmalar aracılığı ile bunu yapması gerekmektedir.

Ambalaj

Eşyaların hasar görmemesi isteniyorsa, eşyaların paketlenme aşaması (Ambalaj) özenle ve titizlikle yapılması gerekmektedir. Eşyaların taşınmasında birbirlerine olan temaslarından dolayı eşyalarda soyulma, yıpranma gibi hasarlar oluşabilir. Bunların önüne geçmek için paketlenmesi iyi yapılmalıdır her türlü eşyanın korunması sağlanmalıdır.

Demontaj Ve Montaj

Firmamız eşyalarınızın paketlenmesi işlemini yaparak taşıma işleminizde sizi değerli müşterilerimizin yüklerini bir nebze de olsa kolaylaştırmak için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Her eşyanız kendi eşyamız gibi özenle ve titizlik ile paketlenir. Eşyalarınız taşındıktan sonra aynı özenle geri montajları yapılara zor ve yorucu olan taşınma işini rahat ve stressiz bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Asansörlü Taşıma

Eşyalarınız özenle sökülüp paketlendikten sonra evinizin balkonundan veya penceresinden kolaylıkla asansör yardımıyla indirilip özenle gideceği yere doğru yola çıkar. Tekrar aynı şekilde güvenli bir şekilde indirdiğimiz gibi tekrar anı özenle yeni evinize, iş yerinize kolaylıkla çıkarılmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz

Firmamızı aradıktan sonra uzman ekspertizimiz bina etrafında gözlem yaparak can ve mal kaybını önlemek için hangi yerden ne şekilde taşıma işleminin yapılacağı hakkında personelimizi bilgilendirir. İş güvenliği her iş için ilk öncelik olması gerekmektedir. Firmamız için her şeyden önce güvenlik gelir bu yüzden ücretsiz ekspertiz imkanı sunuyoruz siz değerli müşterilerimize.

 

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Pantolon, ceketler, etekler gibi aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Ürünlerinizin cinsine göre özel kılıflar sayesinde ürünleriniz toz, tüy, yırtılma, sökülme gibi kusurlar olmadan istediğiniz adrese zamanında ve güvenilir bir şekilde ulaştırılıyor.

Ofis Taşımacılığı

Her türlü ofis malzemeleriniz bir sonraki ofisinize, şirketinize özenle taşınarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika da ürünler üretildikten sonra zaman kaybetmeden bayilere vb. yerlere dağıtılması gerekmektedir. Siz değerli müşterilimizin her türlü (Kimyasal ürünler hariç) ürününüzü özenli bir şekilde ulaşması gerektiği yerlere zamanında ve güvenilir bir şekilde bu imkânı sağlamaktayız.

Banka Taşımacılığı

Nakliyat sektörünün hemen yerinde göstermiş olduğumuz başarıyı banka taşımacılığında da göstermekteyiz halkımızın müşterilerimizin göstermiş oldukları ilgiden dolayı firmamız bugün ki yerini almıştır. Banka taşımacılığı için Eksper personelimiz gelerek banka ofisini inceler ve inceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Asansörlü nakliyat için tıklayabilir ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz.