Antalyalı Evden Eve Nakliyat

0242 229 19 96

Hemen Fiyat Teklifi Almak İçin Teklif Formunu Doldurun...

Aşağıdaki butonu tıklayarak hemen arayabilirsiniz.

KOCAELİ - ANTALYA NAKLİYAT

Firmamız Kocaeli - Antalya arası ayrıca Antalya - Kocaeli yönünde eşya taşımacılığı yapmaktadır. Eşyalarınız güvenle uzman ekibimiz tarafından yerinden alınarak uygun ekipman ile taşınmaktadır.

Antalyalı nakliyat olarak Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Antalya - Kocaeli ve Kocaeli - Antalya arası da evden eve nakliyat taşımasını titizlikle ve özen göstererek yapmaktadır.

 

Kocaeli-Antalya arası parça eşya hizmeti de veren firmamız bu alanda da her zaman başarılı ekipmanları ile öncü firmalardan biri olmuştur. Geçmişten günümüze modern ambalaj, paketleme sistemi ve araçlar ile siz değerli müşterilerinin eşyalarını hem parça hemde komple taşıma yaparak nakliyesi gerçekleştirilir.

 

Kocaeli Antalya arası evden eve nakliyat mı yapmak istiyorsunuz ? Sadece yapmanız gereken 0533 170 33 07 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmektir. İstediğiniz gün ve tarihte ekspertiz hizmeti yapılır, exper elemanımız tarafından taşıma ile ilgili gerekli bilgilendirilme yapıldıktan sonra nakliyat sözleşmesi yapılır, daha sonra istediğiniz gün ve tarihte siz değerli müşterilerimize taşıma için gerekli araçlarımızdan biri tahsis edilir. Eşyalarınızın Sigortalı olarak nakliyesi gerçekleştirilir ve uzman personelimiz tarafından montajı gerçekleştirilir.  Antalyalı Nakliyat ile taşımanın faydalarını her zaman göreceksiniz. 

Kocaeli'den Antalya'ya yada Antalya'dan Kocaeli'ye nakliye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.