Antalyalı Evden Eve Nakliyat

0242 229 19 96

Hemen Fiyat Teklifi Almak İçin Teklif Formunu Doldurun...

Aşağıdaki butonu tıklayarak hemen arayabilirsiniz.

KURUMSAL ŞİRKET TAŞIMA

ANTALYA KURUMSAL ŞİRKET TAŞIMAKurumsal olarak hizmet veren şirketlerin taşınmalarını sağlamak maksadıyla Antalya kurumsal hizmet taşımaları önemli bir seçenek oluyor. Her nakliyat alanında gerçekleştirdiği işyeri, hastane, fabrika, tekstil, dershane taşımacılığı gibi vb. kurumsal taşımacılık işlerinde de devam eden, kurumsal taşımacılığın olması için gereken tüm deneyime ve teknolojiyi bünyesinde bulunduran alt yapısı ile kendi sektörün en çok aranan firmalarının birkaçından haline geldi.


Kurumsal Şirket Taşıma Nasıl Yapılır?

Tüm nakliyat alanları gibi kurumsal şirket taşımacılığına da çok özenli ve üst düzey hizmet gösterilmesi gereken taşıma alanlarından biri. Kurumsal bir iş yeri ne kadar çabuk ve sorunsuz nakliye edilirse firmanın zararı da o kadar az olacaktır. Kurumsal şirket taşıma Antalya da nasıl yapılır der isek kurumsal şirket taşınacağında, önce taşınacak mekanların ekspertiz raporlarını çıkarmak için uzman ekspertiz personeli tarafından keşif çalışması yapılır. Yapılan bu keşif ile nakliye edilecek her çeşit malın büyüklük ve ağırlığı ile miktarları hesaplanır. Taşınacak her mal için hangi tür ambalaj malzemesinin kullanılacağı kararlaştırılır. Tüm bu çalışmanın gayesi eşyaların en hızlı ve zararsız biçimde taşınabilmesidir. Çalışacak personel ve araç sayısı belirlenir. Tüm planlama faaliyetlerinin tamamlanmasının sonrasında ise kurumsal şirket için en uygun gün ve zamanda taşıma işlemi yapılır. Hemen her türlü makine, bilgisayar ve çelik kasaların paketlenmesi ile masa, keton, çekmece, dolap, koltuk gibi mobilyaların ambalajlanması birbirinden değişik ve son derece özenli bir şekilde yapılmakta ve araçlara yüklenirken de yükleme kurallarına harfiyen uyulmaktadır. Malların montaj ve taşındıkları yerdeki montaj işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.


Sektörün Öncüsü                                                       

Firmamız kurumsal şirket taşımacılığında ülkemizin lider şirketlerinden biri olan, bugüne dek bir çok kurumsal şirkete Antalya kurumsal şirket taşıma hizmeti sunmuştur. Firmamızın yetkilileri, taşımacılık hizmeti hem de kurumsal şirket taşımacılığı amatörlere bırakılacak işler değildir, siz de uzun zamandır deneyimleriyle başarılarını yükselten tek firmalarını seçmeniz gerektiğini dile getiriyorlar.

Kurumsal Şirket Nakliyesinde Alınan Güvenlikler

Bu konudan ayrı olarak şirketinizin mallarının taşıma öncesinde hazırlamış olduğumuz detaylı raporun verdiği bilgilere göre, şirketinizin mallarını ne kadar zaman zarfı içerisinde nakliye edebileceğimiz konusunda bilgi paylaşabiliyoruz ve bu zaman içerisinde mallarınızın nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Kurumsal şirket taşıma fiyatları da yeterince uygundur. Malların yüksek güvenlik tedbirleri ile hiçbir hasar veya olumsuz durum ile karşı karşıya kalmaması bizler için en önemli konuların başında geliyor. Bu bakımdan hazırladığımız rapor çevresinde gerekli olduğunu belirlediğimiz her tür nakliye malzemesinin kullanımıyla, mallarınızın korunması için gerekli olan her önlemi alabiliyoruz.

Böylece şirketinizin mallarını taşınması esnasında herhangi bir sürpriz olayın ortaya çıkmasına izin vermeden, sorunsuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu çerçevede kurum şirketlerde bulunan farklı özelliklerdeki ürün ve malların hasar almadan, yeni yerlerine nakliye edilmesi bakımından, mutlaka en kaliteli ve dayanıklı ambalajlama malzemelerini kullanarak, paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Şirketinizin her bir malını, dış faktörlere karşı korumaya alarak, hiçbir problemle karşı karşıya kalmadan, belirlenen zaman zarfında kurumsal taşıma işlemleri tamamlamaktayız.

Ofis ve Büro Taşıma hakkında bilgi almak ve hizmetimizden faydalanmak için lütfen tıklayınız