Antalyalı Evden Eve Nakliyat

0242 229 19 96

Hemen Fiyat Teklifi Almak İçin Teklif Formunu Doldurun...

Aşağıdaki butonu tıklayarak hemen arayabilirsiniz.

Antalya Evden Eve

Antalya Evden Eve nakliye firmasının vermiş olduğu çok değişik hizmetler vardır. Bunların bir kısmını size başlıklar halinde anlatmaya çalışmak, hizmetlerimizin kalitesi, standardı ve çeşidi hakkında bilgi vererek bundan sonraki taşımacılık işlerinizi daha güvenli ve aklınızda herhangi bir şüphe kalmadan yapabileceğiniz bir paylaşım yapmak istiyoruz.

Antalya Evden Eve - Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin en başında tabi ki eşyanın tespitinin yapılması hizmetidir. Bu tespiti yapmak için verilen hizmet kesinlikle ücretsizdir. Bu tespit sayesinde öncelikle taşınacak eşyanın türü belirlenir. Eşyanın türü tespit edildikten sonra bu eşyanın ne tür bir taşıma yani nakliye aracı ile taşınacağına karar verilir.

Uygun araç belirlendikten sonra eşyaların bulunduğu mahalle çalışma arkadaşlarımızla birlikte severek yapılan bir kısa yolculuk başlar. Eşyaların tespiti yapıldıktan sonra verilmesi gereken hizmet türü nakliye aracına eşyaları doldurmaktır ancak eğer paketleme hizmetinden faydalanmak istiyorsanız size bu başlık altında da duymaktan memnun kalacağınız şeyler söyleyebiliriz. Çünkü Antalya Evden Eve nakliye firmasının vermiş olduğu paketleme yani ambalajlama hizmeti de sektörünün aranan niteliklerini karşılar şekildedir.

Antalya Evden Eve - Ambalajlama

Eşyaları ambalajlama ve paketleme işlemi de yine yapılan ekspertiz sonucunda karar verilebilecek bir hizmettir. Eşyaların türü belirlendikten sonra ebatlarına, ağırlıklarına hassasiyetine yani dayanıklılığına göre en iyi şekilde paketlenerek taşınacağı yere tek parça halinde götürülmesi için gerekli tüm önlemler alınır. Kullanılan paketleme malzemesi çürük, kırılgan ve ucuzcu anlayışla seçilmiş malzeme değildir. Bu malzemelerden biraz daha bahsedecek olursak piyasadaki isimleri şöyledir.

Patpat ambalajlar, streç filmler ve Kraft kâğıt malzemelerdir. Kullanılan malzeme işin amacına uygun ve en başta firma sözleşmesinin kurallarını yerine getirir şekildedir. Antalya Evden Eve nakliyat, taşımacılık firması olarak bu konuda da müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sektördeki kalıcılığını devamlı hale getirmek için tüm tedbirleri alarak hizmet sunmaktadır. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra yapılacak şey de eşyanın bulunduğu yerden eşyaların en güvenilir şekilde kırıp dağıtmadan eşyaların alınarak ekspertiz sonucu belirlenmiş araca eşyaları yüklemektir.

Antalya Evden Eve - Uzman Kadro

Bu aşamada da firmanın güvenilir ve tecrübeli elamanları sayesinde eşyalarınız itina ile taşınır ve araçlara en uygun şekilde yerleştirilir. Eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılırken yine itina ile belirli bir düzen ve tertip içinde taşıma sırasında herhangi bir sarsılma ve çarpmaya fırsat vermeyecek şekilde yerleştirilirler. Eşyalar arasında gereksiz sürtünmelere fırsat verecek boşluklar bırakılmaz. Eşyalarınız nakliye aracına usta bir duvarcının duvar örmesi gibi özenle birbirini tamamlayacak şekilde yerleştirilir ve sağlam bir duvar gibi yıkılmayacak şekilde gideceği yere ulaştırılır.

Eşyalar yüklenirken eşyaların taşınmasını sağlayan ekip arkadaşlarımız yani firma elemanları eşyanın gideceği yere vaktinde ulaşır ve herhangi bir gereksiz vakit kaybına sebebiyet vermeden ve eşyaların gereksiz yere bekletilmesine fırsat vermeden eşyaları yeni mekânlarına yine güvenli şekilde nakliye aracından indirerek taşırlar. Çalışma arkadaşlarımızın yani firma elemanlarının bu işi yaparken sırf beden gücü ile çalıştıklarını düşündüyseniz haklı olarak aklınızda bazı şüpheler oluşmuş olabilir.

Antalya Evden Eve - Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Bazı eşyalarınızın özellikle yüksek binalardan nakliyesinin beden gücü ile mümkün olmadığı aşikâr bir konudur. Biz de bu sorunlu konuyu sorun olmaktan çıkarmış bir firma olarak bu konuda da aklınızdaki tüm şüpheleri gidermek isteriz. Firmamızın asansörlü taşıma araçlarının olduğunu söylemek istiyoruz sizlere. Firmamızın her çeşitte, boyutta ve ağırlıktaki eşyaları çok yüksek yapılardan dahi eşsiz bir şekilde alarak nakliye araçlarımıza nakledebilen asansörlü taşıma araçları bulunmaktadır.

Bu araçlarla nakliye işini yapan çalışma arkadaşlarımız sadece eşyanın herhangi bir yere çarpmasını engellemek için ve nakliye aracında en uygun yere eşyayı yerleştirecek yönlendirmeleri yapabilmek için beden gücünü kullanmaktadırlar. Bu kısımda size nakliye aracımızın eşyalarınızla birlikte yeni mekânına giderken aldığı yol sırasında kimlere teslim edildiği konusunda da az da olsa bilgi vermek istiyoruz. Antalya Evden Eve nakliye firmasının nakliye araçlarının şoförleri güler yüzleri ile müşterilerinin gönüllerini ferahlatarak eşyalarının güvenli ellerde olduğu hissini daha en başında uyandırırlar.

Antalya Evden Eve - Güleryüzlü Hizmet

Güler yüzleri kadar tecrübeli ve ustalaşmış yol tutuşları konusunda da sektörün sahip olduğu en uzman sürücülere sahiptir. Yol boyunca eşyaların güvenliği için zaten tüm tedbirlerin alınmış olması sürücülerin dikkatlerini dağıtmaz aksine dikkatlerini daha da eşyaların üzerine yoğunlaştırır. Gerekli yerlerde verilen kısa süreli molalarla gerekli kontroller yapılarak eşyaların durumu araştırılır ve herhangi bir olumsuzluk olması durumunda derhal tedbirler alınarak yola bu şekilde devam edilir. Antalya Evden Eve Nakliyat firmasının sürücüleri yola kesinlikle güvensiz bir şekilde çıkmazlar.

Sürücülerimiz daha en başında mesleğe alınırken gerekli kontrollerden geçirilmiş ve nakliye taşımacılığında çalışabilecek en uygun sürücüler seçilmiştir. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşanma ihtimali olmasa da istemsiz gelişen kimi durumlar karşısında firmamızın ve sürücülerin hatasını en aza indirmek için her sefer ve taşımacılık öncesi yine gerekli tedbirler en üst seviyede alınmakta ve sürücülerin sağlık, alkol, uykusuzluk gibi durumları araştırılarak, kontrol edilerek en başta eşyalarınız sonra da araçlarımız teslim edilmektedir.

Tüm bu kontroller her sefer için geçerlidir ve rutin halinde yapılmaktadır. Firmamız sadece buraya kadar saydığımız bu hizmetleri sayesinde daima aranan ve tercih edilen bir firma olma özelliğini korumuştur. Bizlerde bu güvenin farkında olarak hiçbir şekilde herhangi bir suistimale fırsat vermeden daima daha ilerici bir anlayışla hizmetlerimizi geliştirme ve farklılaştırma tercih edilirliğini arttırma çabası içerisinde bulunmaktayız. Antalya’da taşımacılık dendiği zaman verdiği hizmetin standartlara uygun, hukuki şartları yerine getirmiş tüm riskleri hesaplayarak müşterilerinin olası zararlarını önleyici tüm tedbirlerin alınarak verilen hizmetin yasal zemininin de düşünüldüğü firma olarak akla ilk gelen firma bizim firmamızdır.

Antalya Evden Eve Hizmeti

Firmamızın bu tür hizmetlerini kısaca özetleyecek olursak firmamızın sağladığı sigorta hizmeti ile eşyalarınız yerinden sayısı ile alınır ve teslim edildiği yere aynı sayı ve alındığındaki haliyle teslim edilinceye kadar firmamızın güvencesi altındadır. Bu güvenceyi yasal zeminde verdiği sigortalama hizmeti ile sunmaktadır. Sigortalama hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınma sırasında sigortalanmışlardır. Firmamızın işini ne kadar ciddiye aldığını ve eşyalarınızın güvenliğini her şeyden üstün tuttuğunu sanırım tahmin edebilirsiniz.

Firmanın taşıma işlemleri için kullanılan araç gereç çeşitliliği tüm eşyaların korunmasını sağlamak için özellikle tasarlanmış araç gereçlerdir. Bu araç gereçleri en etkili şekilde kullanacak tecrübeli elemanlarımızın çıkardığı iş eşyalarınızın sağlam ve herhangi bir zarar görmeden yerine ulaşmasında en etkili aracımızdır diyebiliriz. Bir ekip olarak verdiğimiz bu hizmetin bütününe vardığımızda ortaya çıkan sonuç sizi kesinlikle memnun edecektir. Elbiselerinizi dahi uygun paketleme araçları ile paketleme konusunda özenli davranarak kırışmasına bile müsaade etmeyen hizmet anlayışımızdan memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Firmamız verdiği sigorta hizmeti ile taşınmasında büyük riskler olacağını düşündüğünüz değeri fazla olan eşyalarınızı taşıma konusunda bile size teminat vermektedir. Para kasalarınız, değerli panolarınız, kıymetli gümüşten veya altından eşyalarınız bile eksiksiz ve herhangi bir kayba uğramadan güvenle yerine ulaştırılır.

Hizmetlerimizin tamamını öğrenmek istiyorsanız internet sitemize girerek verdiğimiz hizmetlerin tam sunumunu izleyebilirsiniz. Değişen şartlar dahilinde sürekli güncellenen hizmetlerimizden haberdar olabilirsiniz. İnternet sitemize girerek teklif al bölümündeki formu doldurun gelip ekspertiz yapalım ve eşyalarınızı güvenle taşıyalım.