Antalyalı Evden Eve Nakliyat

0242 229 19 96

Hemen Fiyat Teklifi Almak İçin Teklif Formunu Doldurun...

Aşağıdaki butonu tıklayarak hemen arayabilirsiniz.

DERSANE TAŞIMACILIĞI

Antalya Dersane TaşımaÇağımızın bilgi çağı olmasından dolayı genç nesil okumaya yönelmekte ve bundan dolayı daha kaliteli bir eğitim almak ve okulda edindikleri bilgileri pekiştirmek adına dershaneye gitmeye ihtiyaç duymaktadır. Bundan dolayı günümüzde dershanelerin sayısında çok fazla artış olmuş ve dershaneler çok fazla sayıda şube açmak zorunda kalmışlardır. Zaman zaman dershanelerdeki arşivlerin, eşyaların taşınması gereksinimi ortaya çıkmıştır.

Dershane Taşımacılığı Ve Önemi

 Dershaneler de öğrencilerin ve velilerin özel bilgileri bulunmakta olduğundan dolayı belgelerin zarar görmeden ve gizlilik içinde taşınması dershane taşımacılığının önemini artırmıştır. Bunun yanında dershanelerin kaynak ve konu tamamlama olarak çeşitli testler ve soru bankası kitaplarına ihtiyaç duymalarından dolayı bunların taşınması da büyük önem taşımakta ve ihmal edildi takdir de büyük zararlara yol açacağından dolayı dershane taşımacılığına daha çok önem verilmektedir.  Bunun yanında dershane binasının taşınması veya yeni şube açılması gibi durumlarda da dershane taşımacılığına ihtiyaç duyulmuştur. Nitelikli eğitim vermek için dershanelerdeki araç ve gereçler oldukta fazladır. Bunlardan herhangi birinin zarar görmesi hem eğitim akışı için olumsuz olacaktır hem de maliyet açısından olumsuz sonuç ortaya çıkaracaktır. Her taşımacılıkta olduğu gibi dershane taşıma hizmeti dikkat edilmesi kurallar vardır ve bu kurallara sırası ile uymak zorunludur. Aşağıda sırası vereceğimiz kurallara dikkat edilmesi halinde daha iyi bir taşımacılık hizmeti sunulacaktır.

Dershane Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken kurallar vardır.

Dershanedeki eğitim için kullanılan araç ve gereçler özenle paketlenmelidir.

Çizilmelere karşı balonlu ambalaj kullanılmalıdır.

Bilgisayarlar, klavye ve monitörler profesyonelce paket haline gelip, taşınmalıdır.

 Öğretmenler odasındaki mobilyalar farklı bir araçla taşınmalıdır.

 Kütüphanedeki mobilyalar ve kitaplar tek tek paketlenmelidir.

 Varsa laboratuar malzemeleri kimyasal maddeler vb. maddelere daha çok dikkat edilerek taşınmalıdır.
 Tüm dershane demirbaşları (Atatürk büstleri, portreler, panolar) ambalajlanarak taşınmalıdır.

Aynı şekilde bütün eşyalar yerleştirilmeli ve montaj edilmelidir.

Antalya' Da Dershane Taşımacılığı

İlimiz olan Antalya geniş bir yüz ölçümüne sahip ve bundan dolayı nüfus olarak oldukça kalabalık bir şehirdir. Nüfusumuz 2014 verilerine göre 2.222.562 olarak hesaplanmıştır ve bu sayının içinde dershaneyi kullanan sayısı küçümsenmeyecek kadar fazladır. Bu da şehrimizde çeşitli dershane ve bu dershanelere bağlı şubelerin açılmasına neden olmuştur. Dershaneler açılırken veya ihtiyaçtan dolayı dershanelerin şubelerine açılırken dershane taşımacılığı Antalya ihtiyaç duyulmuştur.

Neden Bizim Dershane Taşımacılığımızı Tercih Etmelisiniz?

Antalya'nın her tarafına güvenilir ve hızlı bir hizmet sunarak Antalya Dershane Taşıma hizmeti kolaylaştırıyoruz. Eşyalarınız emanetimiz olduğu için herhangi bir zararla karşılaşmıyorsunuz. Tecrübeli elemanlarımızla eşyalarınızı özenle paketleme işlemini yapıyoruz ve yine aynı özen çerçevesinde yerleştirme işlemini gerçekleştiriyoruz.  Bu aşamalara karşılık olarak fiyatımız gayet uygun olup dershane taşıma fiyatları göre uygun fiyattadır. Gelişmiş araçlarımız ve donanımlı elemanlarımızla yaptığımız bu taşımacılıktan memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

Hastane taşımacılığı için tıklayabilir ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz.